Pirm – Šešt.: 8:00 – 18:00
+370 690 40 900

EKSKAVATORIAUS KRAUTUVO NUOMA

Ekskavatoriaus krautuvo nuoma

Teikiame ekskavatoriaus krautuvo (račioko) nuomos su operatoriumi paslaugas visame Vilniuje ir 25 km spinduliu aplink Vilnių. Jei ekskavatorius krautuvas išnuomojamas visai darbo dienai, galime vykti ir į kitus Lietuvos regionus. Naudojami šiuolaikiški ir technologiškai pažangūs ekskavatoriai krautuvai leidžia pasiūlyti platų paslaugų spektrą už prieinamą kainą. Ekskavatoriaus krautuvo nuomos paslaugas siūlome privatiems ir juridiniams asmenims – nuo nedidelių individualių namų aplinkos tvarkymo, iki didelių žemės sklypų ir komercinės paskirties projektų.

Darbai naudojant ekskavatorių krautuvą:

Ekskavatoriaus krautuvo nuoma su operatoriumi – tai paslaugos, kurios lengvai pritaikomos skirtingos apimties ir pobūdžio statybų, žemėtvarkos ir aplinkos priežiūros projektuose, nes joms būdingas didelis darbų lankstumas.ekskavatoriaus krautuvo nuoma

 • Tranšėjų kasimo darbai inžineriniams tinklams ir komunikacijoms – tiek elektrai ir dujotiekiui, tiek vandentiekiui ir buitinėms bei lietaus nuotėkoms.
 • Sklypų reljefo formavimas.
 • Tvenkinių kasimas.
 • Žemės lyginimo darbai.
 • Grunto lyginimas mažuose ir dideliuose žemės sklypuose.
 • Vietinės reikšmės kelių ir keliukų įrengimas bei kelio pagrindo ruošimas.
 • Nesudėtingų konstrukcijų pastatų griovimas.
 • Kelmų rovimas.
 • Šlaitų lyginimas ir tvarkymas.
 • Žiedų montavimas.
 • Kiti statybų ir privačių namų/sklypų darbai.

Ekskavatoriaus krautuvo nuomos su operatoriumi paslaugos

Nuomojami „KOMATSU WB93R-5“ ekskavatoriai krautuvai turi didelęekskavatorius krautuvas išlaužimo jėgą ir keliamąją galią. Mūsų ekskavatoriai krautuvai pasižymi optimaliu lygiagrečiu kėlimu ir puikiu matomumu visomis kryptimis. Šio modelio ekskavatoriumi krautuvu atliekamiems darbams būdinga aukščiausia kokybė ir našumas, didelis produktyvumas ir degalų ekonomija. Visi ekskavatoriaus krautuvo judesiai yra itin sklandūs ir tikslūs, net ir atliekant vienalaikes operacijas.

Mūsų keturių ratų ekskavatoriai krautuvai (račiokai) yra labai manevringi ir universalūs dėl trijų skirtingų vairavimo režimų, o radialinės padangos, paslankioji strėlė, greitaeigės jungtys, apkrovos stabilizavimo sistema ir hidraulinis ekskavatoriaus šoninis perstūmimas paverčia šiuos ekskavatorius krautuvus nepamainomais pagalbininkais vykdant daugelį skirtingo kompleksiškumo ir apimties darbų.

Kai kuriems statybų ir aplinkos tvarkymo darbams atlikti gali prireikti ir kitos technikos, todėl savo klientams taip pat siūlome mini ekskavatoriaus su operatoriumi ir savivarčio su fiskaru bei greiferiu nuomos paslaugas. Mūsų siūlomos kompleksinės paslaugos užtikrina greitą, kokybišką ir profesionalų bet kokio dydžio projektų įgyvendinimą, atitinkantį visus aukščiausius standartus.

Jei numatytiems projektams įgyvendinti jums prireikė sunkiosios technikos ir dairotės profesionalių ekskavatoriaus krautuvo (račioko) nuomos su operatoriumi paslaugų, dar šiandien kreipkitės į mūsų specialistus tel. +370 690 40 900, e. paštu info@kastrans.lt arba užpildę kontaktinę formą ir mes suteiksime jums profesionalią konsultaciją bei pasiūlysime tinkamiausią variantą.

Call Now ButtonUžsakymai +37069040900