Pirm – Šešt.: 8:00 – 18:00
+370 690 40 900

MINI EKSKAVATORIAUS NUOMA

Mini ekskavatoriaus nuoma

Siūlome profesionalias mini ekskavatoriaus nuomos su operatoriumi paslaugas Vilniuje ir 100 km spinduliu aplink Vilnių. Mūsų ilgametė patirtis ir naudojama profesionali technika užtikrina galimybę pasiūlyti kompleksinius sprendimus, kokybiškai atlikti kiekvieną užduotį ir operatyviai įgyvendinti kiekvieną projektą. Mini ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi/vairuotoju siūloma tiek privačių namų ir žemės sklypų savininkams, tiek įmonėms.

Darbai naudojant mini ekskavatorių:

Mūsų siūlomos mini ekskavatoriaus nuomos su operatoriumi paslaugos pasižymi kompleksiškumu, todėl kiekvienas mūsų klientas turi galimybę rinktis iš plataus skirtingų paslaugų spektro.

  • Tranšėjų kasimas visoms komunikacijoms ir inžineriniams tinklams (vandentiekiui, elektrai, dujotiekiui, drenažui, buitinėms nuotekoms ir kt.).
  • Grunto ir juodžemio paskleidimo ir lyginimo darbai įvairaus ploto žemės sklypuose.
  • Įvairūs statybinių medžiagų ir darbo įrankių pakrovimo bei iškrovimo darbai.
  • Žemės sklypo reljefo formavimas ir lyginimas (kraštovaizdžio tvarkymo projektai).
  • Sklypo paruošimas statybai.
  • Nesudėtingų pastatų ir konstrukcijų griovimo darbai.
  • Duobių kasimas ir įvairių konstrukcijų bei pastato pamatų atkasimas.
  • Skirtingo gylio ir diametro polių gręžimas hidrauliniu grąžtu.
  • Kanalizacijos ir nuotekų valymo įrenginių montavimo darbai.
  • Kiti statybų ir individualių namų bei sklypų priežiūros darbai.

Mini ekskavatoriaus nuomos su operatoriumi paslaugos

Nuomojami „YANMAR VIO26-4“ mini ekskavatoriai, kurių svoris yra 3.0 t. Šio modelio mini ekskavatorius yra labai kompaktiškas ir lengvai transportuojamas, puikiai tinka darbams tiek siauruose privažiavimuose ar nedideliuose sklypuose, tiek atvirose ir didesnio ploto erdvėse. Mini ekskavatoriaus sukimosi spindulys yra nedidelis, todėl užtikrinamas optimalus matomumas visomis kryptimis, savo ruožtu padidinant tiek operatoriaus, tiek ir šalia esančių žmonių saugumą – net jei dirbama šalia sienų ir ypač ribotos erdvės vietose.

Mini ekskavatorius pasižymi išskirtinėmis kėlimo galimybėmis ir dideliu našumu, todėl gebame dirbti greitai ir efektyviai net ir esant labai sudėtingoms darbo sąlygoms. Puiki važiuoklė, pažangus variklis, didelis atsvaros ir svorio paskirstymas suteikia šiai priemonei daugiau stabilumo ir užtikrina sklandų darbą. Mūsų nuomojami mini ekskavatoriai su operatoriumi yra labai universalūs, tvirti, stabilūs, galingi, praktiški. Jie pasižymi dideliu kasimo greičiu. Mini ekskavatoriais galime dirbti bet kur, ypač ankštose erdvėse, kur tradicinei technikai sunku manevruoti.

Vis dėlto, kai kuriems darbams atlikti gali prireikti ekskavatoriaus krautuvo (račioko). Todėl sprendžiant, kokia technika būtų tinkamiausia, labai svarbu atsižvelgti į planuojamus darbų aspektus, kaip antai erdvės darbui plotas ir paviršiaus reljefas, darbo vietos apribojimai, bendras plotas, kuriame reikia dirbti ir kt. Kadangi teikiame ne tik mini ekskavatoriaus, bet ir ekskavatoriaus krautuvo bei savivarčio su fiskaru ir greiferiu nuomos su operatoriumi paslaugas, galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus, užtikrinančius sklandų ir operatyvų darbų įgyvendinimą.

Jei ieškote sprendimų savo individualaus namo ar sklypo arba komercinės paskirties projektui, nieko nelaukę susisiekite su mumis tel. +370 690 40 900, e. paštu info@kastrans.lt arba užpildę kontaktinę formą ir mes pateiksime jums optimaliausią pasiūlymą.

Call Now ButtonUžsakymai +37069040900