Pirm – Šešt.: 8:00 – 18:00
+370 690 40 900

SAVIVARČIO SU FISKARU NUOMA

Savivarčio su fiskaru ir greiferiu nuoma

Siūlome savivarčio su fiskaru ir greiferiu nuomos paslaugas Vilniuje ir 100 km spinduliu aplink Vilnių. Sunkvežimio (savivarčio) su krautuvu/manipuliatoriumi (fiskaru) ir greiferiniu kaušu paslaugas teikiame tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims – nepriklausomai nuo darbų apimties ir pobūdžio. Mūsų ilgametė patirtis ir profesionalus požiūris į darbą bei klientus užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas prieinamomis kainomis.

Darbai naudojant savivartį su fiskaru ir greiferiu:

savivartis su manipulatoriumi ir greiferiuPatyrusio operatoriaus/vairuotojo valdomo savivarčio su fiskaru ir greiferiu paslaugos puikiai tinka įvairaus pobūdžio statybų ir individualių namų bei sklypų projektams.

  • Savivarčiu pasikrauname ir gabename statybines plytas, trinkeles, blokelius, blokus, sąramas, sijas, briketus, granules, klinkerį ir čerpes.
  • Patys pakrauname ir išvežame įvairias mišrias statybines atliekas, žemes, šakas, kelmus, medienos ir stambiagabarites atliekas.
  • Pervežame statybinę medieną, įvairius metalus, metalo ir betono konstrukcijas, šulinio ir kanalizacijos žiedus.
  • Galime transportuoti sunkius ir didelių gabaritų mechanizmus ir įrengimus, įvairias talpas, konteinerius.
  • Transportuojame statybinius vagonėlius, garažus, namelius, specialią techniką, paletinius krovinius ir kt.
  • Atliekame įvairius montavimo – demontavimo ir statybinių medžiagų padavimo naudojant kraną ir kaušą darbus.
  • Pakrauname ir transportuojame birias medžiagas ir atliekas.
  • Pakrauname, transportuojame ir iškrauname gruntą, žvyrą, skaldą, juodžemį, smėlį ir kt.
  • Teikiame kitas savivarčio su krautuvu/fiskaru ir greiferiu (greiferiniu kaušu) paslaugas.

Savivarčio su fiskaru ir greiferiu nuomos paslaugos

Naudodami savivartį su fiskaru ir greiferiu transportuojame krovinius iki 10 tonų. Krano/manipuliatoriaus (fiskaro) ilgis yra 5,4 m, ant strėlės galo jis kelia iki 1,1 tonos, 3,5 m atstumu kelia 1,8 tonos. Vidutinis tūris yra 7–8 m³. Mūsų savivartis naudoja ne tik fiskarą, bet ir greiferį (greiferinį kaušą), todėl gali pats pasikrauti birias ir nebirias medžiagas. Savivartis verčia per šonus ir per galą.

Savivarčio su fiskaru ir greiferiu nuomos paslaugas siūlome visomis savaitės dienomis. Užtikriname operatyvias, kokybiškas ir profesionalias savivarčio nuomos paslaugas. Taikome labai lanksčias sąlygas ir palankią kainodarą, todėl mūsų siūloma savivarčio nuoma su operatoriumi padės įgyvendinti tiek mažus, tiek ir didelės apimties darbus.

Šioje srityje turime ilgametę patirtį ir siekdami patenkinti visus savo klientų lūkesčius, kartu siūlome pasinaudoti ir mini ekskavatoriaus bei ekskavatoriaus krautuvo (račioko) nuomos su operatoriumi paslaugomis.

Jei šiuo metu ieškote operatyvių paslaugų ir kokybiško aptarnavimo, laukiame jūsų susisiekiant tel. +370 690 40 900, e. paštu info@kastrans.lt arba užpildant kontaktinę formą. Esame pasirengę padėti jums atlikti šiuos darbus ir sumažinti jums tenkančių darbų naštą!

Call Now ButtonUžsakymai +37069040900